O třídě

22 žáků

14 chlapců a 8 dívek

NAŠE TŘÍDA je vychytralá skupinka schopných a aktivních mladých lidí, kteří v období lockdownu přišli o část společenského života a nyní se snaží odpoutat od virtuální reality s různými výsledky.

Stali se experty na sociální sítě a aktivně vytvářejí jejich obsah. Mezi sebou si pomáhají a inspirují jeden druhého. Vynikají kromě výše uvedeného v telefonování neznámým lidem, vytváření fotomontáží,

občasném sledování osob a jejich focení. Dále umějí kreslit na tabuli, lépe než učitel, protože mu s chutí opravují obrázky a pak čekají na pochvalu.

Pokud jde o sport, jsou rozděleni na sportovce, fanoušky a ležáky. Výzvy k pohybu nemají rádi.

Na závěr je třeba zdůraznit, že v 8.B si umíme udělat legraci i sami ze sebe a dokážeme být k sobě upřímní. Velký důraz klademe na spravedlnost a víme, že letos se ukáže.....

Věříme, že úsměv na tváři nám nároky světa kolem nás neseberou.

Přejeme všem příjemný a úspěšný školní rok.

Přiložené soubory ke stažení

Třídní učitel