rádi bychom Vás touto cestou informovali o novinkách a podmínkách provozu školní jídelny v novém školním roce 2019/2020. Stravování ve školní jídelně je zajištěno společností Ekolandia. Kontaktní osobou za společnost Ekolandia je paní Lenka Wankeová, tel. 775 899 000, e-mail: lenka.wankeova@ekolandia.cz.

Pro přihlášky a odhlášky zůstává kontaktní osobou paní Simona Svobodová: simona.svobodova@ekolandia.cz. Nadále funguje také e-mailová adresa paní Svobodové - jidelna@zsposepneho.cz

Jídlo je připravováno výhradně z čerstvých surovin. Vše vaříme brzy ráno od 6.00 hod., aby Vaše jídlo bylo čerstvé. K vaření využíváme rovněž metodu sous vide  - noční dlouhé vaření při nízké teplotě, aby maso bylo šťavnaté a byly v něm zachovány minerály a vitamíny.

Jídelníček je tvořen ve spolupráci s nutriční terapeutkou Bc. Martinou Kučerovou.

Přejeme dětem i všem zaměstnancům školy dobrou chuť!

Vyhlaska-c.-1072005-Sb.-o-skolnim-stravovani-1-.pd

Radce-skolni-jidelny-1.pdf