Třída 2.A je milý a sympatický kolektiv, který si rád pomáhá, vtípkuje, směje se, dovádí, občas také vyvádí lumpárny, ale všeho samozřejmě s mírou.

Tuto partu tvoří celkem 26 žáků. Jedna žákyně je trvale v zahraničí a 4 žáci jsou různých národností. Počty dívek a chlapců ve třídě jsou vyrovnané - je jich 13. Do naší třídy patří také dvě dospělé osoby. Paní učitelka s paní asistentkou, jež pomáhá všem dětem a je nám plně k dispozici.

Dále nemohu opomenout naše 2 zvířátka (nebojte se, jsou jen plyšová). Je to náš kamarád Lajka Loužička a Micka. Tito dva "parťáci"  dělají radost dětem o víkendu za to, že děti dělaly radost nám, paním učitelkám v týdnu. Ve třídě máme také pár knihožroutů, jež občas snědí nějkou tu knížku, nebo i stránku s písmenky. Svačiny se nám naštěstí ještě neztratily, ty končí vždy pouze ve spokojeném bříšku jejího majitele.

Naším cílem ve třídě 2.A je, aby sem chodily šťastné děti, které škola baví nejen pro získávání nových vědomostí a dovedností, ale i proto, že se v ní cítí dobře a mají tu své kamarády.

Třídní učitel

Dle individuální domluvy. Ráda si na Vás udělám čas :) .