O třídě

Jsme třída, kde je méně chlapců a více dívek. Sportovní terminologií je to 6:12. Velmi dobře spolu vycházíme, dokážeme skvěle spolupracovat. Známe se velmi a udržujeme pevná kamarádství. Chceme být slušnými lidmi. Učíme se, protože nás mnohé zajímá a víme, že znalosti v životě budeme potřebovat. A rovněž chceme dělat radost rodičům i učitelům. Řada z nás má čtení beletrie jako svého koníčka. Někdo krásně kreslí, několik žáků hovoří více jazyky, hodně z nás sportuje. Víme, že nás na jaře čeká těžká životní volba a také zkouška, která je nutnou součástí přijímacího řízení na střední školy. Napneme síly ke zvládnutí tohoto cíle. Jsme vzorem pro naše prvňáčky. Na základní škole jdeme do finále!

V tom všem nás bude v letošním školním roce provázet nová třídní učitelka Mgr. Marta Dolejšová.

MOTTO TŘÍDY: "Spolu to zvládneme."

Třídní učitel

Dle předchozí domluvy