Úkol z Informatiky

Publikováno: 29. 4. 2020

Pro ty, kteří se nemohou dostat do Google Classroom.

Dnes bude úkol velmi krátký, bude se jednat o zhodnocení toho, jak se vám líbí, když nechodíte do školy a učíte se doma, buď na základě zadané práce přes web školy či online přes Skype.

1) Otevřete si přes Google - Google Dokument nebo Microsoft Word apod.

2) Nadpis - Učíme se doma - přes lištu ne mezerníkem ,,Zarovnat na střed", zvolit velikost písma ,,24", písmo ,,Tučné"

3) Napište dva odstavce - každý musí mít minimálně 5 vět, ale budu ráda za víc. Odstavce oddělte volným řádkem.
a) 1. odstavec - zhodnocení - klady učení se doma (tzv. distančně). Hodnoťte to svýma očima, jak vám to vyhovuje, co
vám na tom vyhovuje, jaké v tom vidíte výhody, v čem je to lepší než výuka ve škole.
b) 2. odstavec - zhodnocení - zápory učení se doma. Co mi na distanční výuce nevyhovuje, co mi na tom vadí, v čem
je lepší chodit do školy.

4) Formátování odstavců:
1. odstavec - základní přednastavené formátování, ALE celý odstavec barevně zvýrazněte - barva světle šedivá
2. odstavec - základní přednastavené formátování, ALE celý odstavec barevně zvýrazněte - barva světle zelená

5) Pod odstavce mi můžete vložit nějaký tematicky vhodný obrázek.

S pozdravem V. Dočekalová