O třídě

Chodíme do školy posledním rokem a chtěli bychom si užívat. Jenže to nejde. Máme před sebou první větší zkoušku života - přijímačky. Slýcháme všude okolo sebe: "uč se, nezapomeň na to, že budeš dělat přijímačky", ale nás to moc nerozhazuje. Nic moc jsme od let minulých nezměnili. Pracujeme jen když musíme, doma se určitě nepřetrhneme a tak to zachraňujeme na poslední chvíli. Ještěže jsme na základní škole a učitelé nám vycházejí vstříct seč můžou. A někdy přidají: "počkej na střední škole, tam ti to tak lehce neprojde". Jenže to je tak daleko...... Nebo blízko......

Martin, Kačka, Tomáš, Tomáš, Víťa, Vojta, Max, Luky, Adélka, Veru, Filip, Lukáš, Éťa, Valča, Eliška, Kristýna, Debie, Zdenda, Amir, Jáchym