8. 1. 2020

Publikováno: 8. 1. 2020 Autor(ka): Zuzana Petráňová

Dobrý den,

v ČJ jsme dnes opakovali o samohláskách, pak jsme hráli hru po třídě, kdy děti hledaly slova s chybějícími tvrdými a měkkými slabikami. V učebnici jsme pokračovali na str. 56 - vyluštili jsme křížovku, ve dvojicích zapisovali dvojice slov ( cvičení 7), četli si diktát, který mají děti za úkol opsat do sešitu.

V M jsme řešili slovní úlohy na tabulky i do učebnice na str. 63 a procvičovali sčítání typu 50+7 . Kdo nestihl cvičení na str. 63, dokončí doma ( kromě slovních úloh - cvičení 4),

ve čtení jsme diskutovali o etiketě a pak četli článek Promiň na str. 59. Také jsme v písance na str. 30 procvičovali písmeno H.

Zítra se učíme podle rozvrhu bez třídnické hodiny, vybraní žáci si v této hodině zopakují nebo doplní učivo.

Přeji všem krásný den! Z.P.