7. 9. 2020

Publikováno: 7. 9. 2020

Dobrý den.

V ČJ jsme dnes plinili úkoly na str. 7, V písankách jsme dopsali jména na str. 1 a na str. 2 jsme procvičovali psaní velkého písmene L. Stránku dokončíme v rámci domácí přípravy.

V čítance jsme pracovali s říkadly na str. 8, upevňovali jsme si pojmy sloka, verš, rým. S danými rýmy jsme tvořili krátká říkadla.

V M jsme dokončili str. 4 a vypracovali všechna cvičení na str. 5.

V Prv jsme besedovali na téma "Jsem školák", v učebnici jsme na str. 4 a 5 popisovali školu dle obrázků a porovnávali ji s umístěním místností v naší škole. V pracovním sešitě jsme zpracovávali úkoly na str. 3, cvičení třetí dokončíme doma do příští hodiny prvouky.

Důležitá informace:

Počínaje zítřejším dnem - 8. 9. 2020 - budeme vzhledem ke zhoršující se situaci  (Covid - 19) všichni ve škole nosit ve společných prostorách roušky. Prosím, abyste dětem tedy dali s sebou do školy 2 roušky (jednu použijeme, druhou pro případ nutnosti výměny), každou zvlášť zabalenou v samostatném sáčku. - Děkujeme.

Všem vám přejeme hezké odpoledne.

Vaše paní učitelky