7. 2. 2020

Publikováno: 7. 2. 2020 Autor(ka): Zuzana Petráňová

Dobrý den,

v ČJ jsme ústně opakovali probírané učivo, přepisovali jsme věty v písance a doplňovali i,y v nakopírovaném cvičení,

ve čtení jsme pokračovali v povídání o přečtených knížkách (děti moc chválím, většinou mají svoje vyprávění moc hezky připravené), v čítance jsme četli na str. 68 o ježkovi a poslouchali Mravenčí ukolébavku ( str. 69).

Děti dostaly za úkol připravit si do konce února básničku či pohádku na libovolné téma tak, abychom mohli na začátku března vybrat nejlepší do školního kola soutěže Mladý spisovatel.

V AJ jsme opakovali říkanku na str. 21 a četli příběhy na str. 22 a 23, v PS jsme doplnili křížovku na str. 19 a opakovali slovíčka na str. 20. Psali jsme také slovíčka 3. lekce, opět chválím, všichni napsali téměř bez chyby!

V pondělí nás čeká další plavání, s sebou věci jako minule. Děti nemusí nosit matematiku, dostanou novou.

Krásný víkend, marodům přeji brzké uzdravení! Z.P.