7. 11. 2019

Publikováno: 7. 11. 2019 Autor(ka): Zuzana Petráňová

Dobrý den,

v M jsme procvičovali počítání na folie formou pyramid, řešili jsme slovní úlohy, z tabule jsme dplňovali příklady na odčítání, v učebnici jsme doplnili tabulky sčítání a odčítání na str. 39, za úkol mají děti dopočítat slovní úlohu 1 a, b, c a d.

V ČJ jsme opakovali dělení hlásek, napsali jsme diktát 4 vět, v učebnici jsme si přečetli pohádku na str. 36 a pak v ní hledali tvrdé skupiny ( slabiky s tvrdými souhláskami),

v prvouce jsme opakovali o podzimu, ovoci , zelenině a zemědělských plodinách, děti pak samostatně doplňovaly cvičení 1 a 2 v pracovním sešitě na str. 13, komu se cvičení nepovedla, může si známku vylepšit příští hodinu ( opakování v učebnici na str. 17 - ústně), příští hodinu si budeme vyprávět o rodině, děti si mohou přinést fotografii své rodiny.

Děkuji rodčům za včasnou platbu výletu, nejpozději v pondělí musíme zaplatit fakturu cestovní kanceláři. Pěkné odpoledne všem přeje Z.P.