6. 2. 2020

Publikováno: 6. 2. 2020 Autor(ka): Zuzana Petráňová

Dobrý den,

v M jsme řešili slovní úlohy od Violky, počítali příklady na sčítání a odčítání do 100 a na str. 88 si zopakovali geometrické tvary, tělesa a rýsování. Na závěr se děti samy hodnotily pomocí smajlíků ( str. 77 a 88). Dnes jsme dokončili 1. díl učebnice, druhý díl dostanou děti v pondělí.

V ČJ jsme opakovali slabiky dě, tě, ně, ...., slabikotvorné r a l, hláskovou a slabičnou stavbu slov, napsali jsme diktát a zasmáli se nad vtipy na str. 71,

v prvouce jsme ukazovali každý na sobě části těla, zopakovali si vnitřní orgány a smysly ( str. 27), v PS pak děti na str. 23 samostatně doplňovaly části těla ( známky v ŽK) a spojovaly obrázky ve cvičení 7. Za úkol mají děti na str. 22 cvičení 4, ostatní cvičení na str. 22 jsme udělali společně ve škole.

Prosím, aby si děti na zítra zopakovaly z AJ psanou podobu slov na str. 19 a čtení na str. 22.

Pěkný den! Z.P.