5. 2. 2020

Publikováno: 5. 2. 2020 Autor(ka): Zuzana Petráňová

Dobrý den,

nejdříve bych chtěla všem rodičům poděkovat za pomoc dětem při přípravě na dnešní projektové vyučování. Všichni měli připravené podklady, obrázky a knížky, se kterými pak pěkně pracovali.

Zahájili jsme úvahou, proč je pro člověka les důležitý, co v něm najdeme a co víme o našem nejbližším - Kunratickém lese.

Pokračovali jsme skupinovou prací, děti kreslily les na papír, část dětí současně začala zpracovávat svoje zadané téma. Postupně se všichni zapojili podle svých možností, všechny práce zaujala ( více najdete ve fotogalerii).

Také jsme vymýšleli piktogram k naší společné práci.

Na závěr si každý odprezentoval svůj výtvor, kdy ostatním dětem představil svoje zvíře , strom, houbu...a řekl o něm něco zajímavého. Všechny děti se shodly, že se jim den bez obvyklé výuky líbil.

Zítra se již učíme opět podle rozvrhu, třídnická hodina není, zájemci budou mít doučování. Hezký zbytek dne! Z.P.