4. 3. 2020

Publikováno: 4. 3. 2020 Autor(ka): Zuzana Petráňová

Dobrý den,

první hodinu jsme věnovali návštěvě projektů našich spolužáků. Děti měly ve dvojicích za úkol najít v projektech něco pro nás nového a zajímavého. Některé děti si s úkolem poradily výborně, někteří nepochopili, co mají vlastně dělat, ale příště již budou všichni moudřejší.

Zbytek hodiny jsme procvičovali pravopis vlastních jmen ( str. 80 cvičení 10, str. 81 cvičení 12 ).

V M jsme řešili slovní úlohy a počítali příklady na sčítání s přechodem desítky na str. 15 ( kdo nestihl, dokončí cvičení na této str. kromě cvičení 2 doma).

Ve čtení jsme pokračovali v recitaci básniček a psali do písanky na str. 6, za úkol je dopsat věty na sr. 6.

Dnes děti dostaly dotazníky k tripartitám, prosím vezměte je s sebou na schůzku. Pěkné odpoledne! Z.P.