4. 11. 2019

Publikováno: 4. 11. 2019 Autor(ka): Zuzana Petráňová

Dobrý den,

v ČJ jsme opakovali učivo ústně a formou hádanek, do sešitu jsme psali cvičení na psaní ú, ů, u,

v M jsme procvičovali řešení slovních úloh na tabulky, ústně jsme opakovali sčítání a odčítání do 20, v učebnici jsme pokračovali na str. 36, cvičení 2 a 4 ( cvičení 4 stačí do konce týdne) jsou za úkol,

ve čtení jsme shlédli divadýlko Kačky a Barunky, na str. 32 a 33 jsme četli úryvek Kočičí cestování, za úkol mají děti číst 2 minuty a zapsat, kolik slok stihly přečíst ( mohou zkusit dvakrát a zapsat lepší výsledek), stihli jsme i pár řádků v písance na str. 14.

Dnes děti dostaly návratku s nabídkou hodiny keramiky v rámci vyučování, děti budou vyrábět vánoční svícen, zájemce prosím o vyplněnou přihlášku a částku 80 Kč do konce týdne.

Dále prosím o uhrazení částky 290 Kč na výlet do Přerova, také do konce týdne, někdo má již zaplaceno.

Poslední zpráva se týká předvánočního fotografování jednotlivců, které se koná 14. 11., cena sady je 250 Kč. Kdo má zájem, pošlete prosím včas ( do 14. 11.) peníze.

Tento týden se koná třídnická hodina, ve čtvrtek tedy mají děti vyučování do 12.40! Pěkný den všem přeje Z.P.