4. 10. 2019

Publikováno: 4. 10. 2019 Autor(ka): Zuzana Petráňová

Dobrý den,

v ČJ jsme formou her procvičovali slova nadřazená a podřazená, četli jsme básničku na str. 22 a pracovali ústně a na mazací tabulky podle cvičení pod obrázkem na str. 22,

v hodině čtení děti recitovaly básničky, v čítance jsme ještě četli článek na str. 22, vysvětlili si neznámá slova a odpověděli na otázky, za úkol mají děti procvičovat čtení na str. 22,

v AJ jsme začali lekci 1 Playroom safari na str. 6, učili se psanou podobu názvů zvířat a novou písničku, četli slova na str. 7, v PS na str. 4 jsme opět procvičovali čtení a přiřazovali správný obrázek, na str. 5 jsme doplňovali čísla podle poslechu.

Tento týden děti (hlavně dívky) o přestávkách pilně nakupovaly z automatu, kluci zase stavěli úžasné věže z kostek.

Přeji všem krásný víkend a marodům brzké uzdravení! Z.P.