31. 10. 2019

Publikováno: 31. 10. 2019 Autor(ka): Zuzana Petráňová

Dobrý den,

v M jsme dnes pokračovali ve sčítání a odčítání s přechodem přes desítku do 16 na str. 35 a počítali slovní úlohy, za úkol na pondělí mají děti rozstříhat stranu 33 a přikládat příklady na správná políčka na str. 32,

v ČJ jsme opakovali rozdělení samohlásek podle str. 32 a učili se o dvojhláskách podle str. 33.

Třetí hodinu jsme měli projektovou hodinu o Ukrajině Bedýnky příběhů. Děti se v ní prostřednictvím pohádky, povídáním a ukázkami různých předmětů dozvěděly zajímavosti o Ukrajině, vyzkoušely si i národní kroj a zatančily si v něm taneček.

Zítra se děti sejdou jako obyčejně ve třídě, stačí když budou mít kromě svačiny a pití penál a papírovou (vlastnoručně) knížečku na AJ, celý den se budeme věnovat Halloweenu, masky vítány!!! Konec vyučování normálně ve 12.40.

Dnes není domácí úkol, srdečně zvu všechny děti i rodiče na Halloweenskou procházku, sejdeme se v 17 hodin u Gizely. Těším se na vás! Z.P.