3. 2. 2020

Publikováno: 3. 2. 2020 Autor(ka): Zuzana Petráňová

Dobrý den,

v ČJ jsme se učili o slabikotvorném r a l na str. 69, do cvičného sešitu děti opisovaly věty ze cvičení 16,

v M jsme opakovali na str. 76, kdo nestihl ve škole, doplní doma.

Dnes jsme zahájili plavecký výcvik. První hodinu si děti vyslechly poučení a organizační instrukce.

Děti s krátkými vlasy nemusí nosit koupací čepice, děti naopak mohou mít plavecké brýle, ale nesmí zakrývat nos. Pro příště prosím, aby všichni měli v batůžku igelitovou tašku s plavkami, sprchovým šamponem a ručníkem a další tašku na boty ( k bazénu děti chodí bez batůžku). A hlavně nezapomeňte dnes vše mokré vyndat.

Po poučení proběhlo rozřazení do družstev, děti podle svých možnstí předvedly co dovedou, s výukou začnou příští týden. Vše proběhlo v klidu a pohodě.

Pokud se stane, že někdo po nemoci ještě nemůže plavat, musí si s sebou vzít převlečení ( tričko a krátké kalhoty) a pak sleduje výuku na lavičce.

Zítra se učíme podle rozvrhu, přeji všem krásný den! Z.P.