29. 11. 2019

Publikováno: 29. 11. 2019 Autor(ka): Zuzana Petráňová

Dobrý den,

v ČJ jsme procvičovali měkké souhlásky na str. 44, ve cvičení 5 jsme sestavovali ve dvojicích věty a zapisovali je do cvičných sešitů, zbyl čas i na hry,

ve čtení jsme cvičili tiché čtení - četli jsme Z deníku kocoura Modroočka a psali jsme do písanky na str. 22,

v AJ jsme pokračovali v lekci School time - procvičovali jsme slovní zásobu ústně i písemně, zpívali jsme písničky a četli na str. 16, v PS jsme opakovali barvy a slovní zásobu na str. 13. Na příští hodinu mají děti umět i psanou podobu základních slovíček 2.lekce. Za úkol je dokončit v PS na str. 14 vybarvovací cvičení.

Místo TV dnes děti měly keramickou dílnu, do Vánoc dostanou výrobky domů. Přeji všem klidnou první adventní neděli! Z.P.