27. 9. 2019

Publikováno: 27. 9. 2019 Autor(ka): Zuzana Petráňová

Dobrý den,

v ČJ jsme dnes opět opakovali druhy vět a co za nimi píšeme, z tabule jsme opisovali básničku a malovali obrázek podle pokynů spolužačky ( podle učebnice str. 17 cv. 26),

ve čtení jsme četli společnou četbu - Z deníku kocoura Modroočka. Některé děti čtou moc hezky, většina se potřebuje trochu rozečíst (čtení není plynulé, nahlas, často s chybami, na konci vět děti neklesají hlasem...). V druhé části hodiny jsme procvičovali psaní, písmeno f na str. 4.

V AJ jsme dnes byli spojeni, společně jsme opakovali 1. lekci, přezpívali písničky a zkoušeli jsme i psanou podobu označení a jmen členů rodiny z Happy House, příště již začneme 2. lekci.

Připomínám, že v pondělí se s rodiči uvidíme na třídních schůzkách v 17:30 v naší třídě, přeji všem krásný víkend! Z.P.