25. 6. 2020

Publikováno: 25. 6. 2020

Vážení rodiče a milé děti.

Dnes vám v tomto školním roce píšeme naposledy.

Nejprve bychom chtěly moc poděkovat vám rodičům za celoroční vzornou spolupráci a především ocenit vaše každodenní učení se s dětmi ve druhém pololetí.

Nyní vstupujeme do období letních prázdnin a dovolených. Přejeme vám, abyste si je se svými ratolestmi pěkně a ve zdraví užili. Jistě budou pro vaše děti plné nových poznání a krásných zážitků.

Prázdniny dětem slouží především k odpočinku a načerpání nových sil. Určitě však s dětmi najdete chvilku na čtení pěkné knížky, připomenete si tvary písmen (třeba při psaní pohledu pro babičku) a občas si i něco zábavnou formou spočítáte.

1. září se sejdeme již ve druhé třídě. Prvňáčci dostávají při vstupu do školy všechny učebnice a písanky a na konci školního roku si je nechávají. Od druhé třídy jsou školou dětem učebnice na školní rok zapůjčeny. Pracovní učebnice a pracovní sešity, písanky a další nezbytné potřeby již hradí rodiče. Prosíme počítejte tedy na začátku září s částkou do 1000,- Kč na uhrazení těchto věcí, jejichž nákup bude proveden pro všechny žáky budoucích druhých tříd společně.  Děkujeme.

Tak ještě jednou krásné léto a pohodové prázdniny!!!

Pro tento školní rok se s vámi loučí Dagmar Živnová a Stanislava Minaříková