25. 11. 2020

Publikováno: 25. 11. 2020

Dobrý den.

V ČJ jsme se dnes seznámili s tím, jak máme správně napsat vzkaz - učebnice str. 45. Dále jsme plnili úkoly na str. 46, cvičení 11 jsme psali na tabuli a do sešitů.

V matematice jsme začali odčítat desítky - učebnice str. 50 a 1. cvičení na str. 51.

Hodně pilní jsme byli i v hodině angličtiny. V učebnici jsme pracovali s textem písničky na str. 15. V pracovním sešitě jsme si opakovali a upevňovali slovní zásobu plněním úkolů na str. 12, 13 a 14. Slovíčka jsme si doplnili i do obrázkového slovníčku za str. 59.

DŮLEŽITÁ INFORMACE:

Od pondělí 30. 11. se budeme učit podle rozvrhu, který byl platný v září. Třídnické hodiny a atletika se konat nebudou. V hodinách tělesné výchovy budou dle počasí děti chodit na vycházky do přírody. Cvičební úbor si do školy nosit nebudou.

Všem vám přeji hezké odpoledne. D.Ž.