24. 6. 2020

Publikováno: 24. 6. 2020

Dobrý den.

Tak prázdniny nám už opravdu klepou na dveře. Ve škole jsme s dětmi dnes dokončili poslední stránky ve slabikáři i v matematice. Knížky si neseme domů, kde si je spolu s učebnicí prvouky, angličtiny a také s písankami schováme na památku. Možná že si je časem otevřeme a nad nimi si na první třídu zavzpomínáme.

Děti, které pokračovaly v domácí přípravě, si poslední 3 stránky ve slabikáři zítra doma také dokončí.

Do školy si zítra přineseme již jenom penál, přezutí a hlavně svačinu a pití.

Všem připomínáme:

• v pátek se všichni sejdeme v 7:45 hod. před restaurací Maják
  • děti, které do školy nechodily, si přinesou vyplněné a podepsané čestné prohlášení (bez tohoto tiskopisu do budovy děti vzít nemůžeme)
  • všichni budeme mít roušky, které si před vstupem do školy nasadíme
  • u vchodových dveří všichni použijeme dezinfekci na ruce
  • v šatně se přezujeme a společně odejdeme do třídy
  • na vysvědčení si přineseme pevné desky
  • ve třídě budeme cca do 9:15 hodin
  • po rozdání vysvědčení děti, které navštěvují odpolední skupinu, zůstanou ve třídě s paní vychovatelkou
  • pokud se tento den odpolední skupiny nezúčastní, napište prosím tuto informaci na lísteček, který paní vychovatelce předáme
  • všechny děti, které budou odcházet domů, vám přivedeme před školu

Prosba:

na webových stránkách třídy najdete dotazník pro rodiče žáků naší školy. Prosíme vás o jeho vyplnění - pokud jste tak již neučilili - nejpozději do 7. 7. 2020. Děkujeme.

Všechny vás i děti zdravíme a přejeme hezké odpoledne.

Vaše paní učitelky