24. 2. 2020

Publikováno: 24. 2. 2020 Autor(ka): Zuzana Petráňová

Dobrý den,

jsem moc ráda, že jsme se po prázdninách sešli všichni zdraví ve škole!

V ČJ měl nejprve každý za úkol napsat několik vět o tom, jak strávil volné dny. Pak jsme společně hádali, kdo věty napsal. V učebnici jsme pokračovali na str. 76 - přečetli jsme úvodní text a hledali v něm vlastní jména.

V M jsme zahájili řešením jednoduchých slovních úloh, které děti hledaly po třídě a psaly k nim odpovídající příklady. Samy si pak vše i ohodnotily hvězdičkami. V učebnici jsme počítali příklady na str. 8, cvičení 4 a 5 na této stránce je za úkol.

V 10 hodin jsme odjeli na plavání, tentokrát jsme vše zvládli téměř bez problémů, jen připomínám, aby děti měly věci k bazénu v igelitové tašce ( někdo nosí jen ručník a šampon v ruce). Těší mě, že již nikdo nepláče a všichni se pilně učí ( někdo nebát se vody, další již nacvičují plavecký styl).

Zítra se učíme podle rozvrhu, v tomto týdnu probíhá třídní kolo v přednesu vlastní tvorby ( básničky, pohádky, ...). Pěkný den všem přeje Z.P.