24. 1. 2020

Publikováno: 24. 1. 2020 Autor(ka): Zuzana Petráňová

Dobrý den,

v ČJ jsme procvičovali pravopis skupin bě, pě a vě na str. 64, každý si mohl vybrat jedno ze cvičení 16, 17 a 18 a napsat ho do cvičného sešitu, zahráli jsme si i hru se slovy,

ve čtení jsme si připomenuli dlouhodobý úkol - čtení své oblíbené knížky. Kdo již má přečteno, může od příštího týdne přinést knížku ukázat a říci, o čem kníha je. Dále jsme četli ukázku z encyklopedie na str. 65 a psali do písanky půlku stránky na str. 37.

V AJ jsme opakovali 3. lekci, cvičili psanou podobu slovíček, opakovali říkanku na str. 21 a četli na str. 22, vše mají děti opakovat i doma. V PS jsme doplnili cvičení na str. 17 a 18, procvičovali jsme otázku Do you like...? a větu I like....

Příští týden ve čtvrtek 30. 1. děti dostanou čtvrtou vyučovací hodinu vysvědčení ( výpis), končí tedy tento den v 11.45. V pátek mají děti jednodenní pololetní prázdniny.

Dále připomínám, že hned následující pondělí 3. 2. začínáme s plaveckým výcvikem.

Přeji všem hezký víkend! Z.P.