23. 9. 2019

Publikováno: 23. 9. 2019 Autor(ka): Zuzana Petráňová

Dobrý den,

v ČJ jsme opakovali o vlastních jménech, psali jsme diktát do cvičných sešitů (podívejte se, jak se vašemu dítěti dařilo), zítra již budeme psát na známky. Na str. 15 jsme procvičovali druhy vět a zapisovali věty na tabulky, za úkol mají děti napsat do domácích sešitů na str. 17 cvičení 27 ( jen první diktát opsat),

v M jsme cvičili příklady na sčítání s přechodem přes desítku na str. 12 a 13 ( na str. 13 jsme stačili jen cvičení 1 a 2), za úkol se mají děti naučit zpaměti příklady ze cvičení 3 na str. 12.

Třetí hodinu jsme měli přednášku o dentální hygieně, děti se prakticky učily jak si správně čistit zuby.

Zítra jdeme po 1. hodině do lesa na pořad Lesní čarování, prosím, aby děti byly sportovně oblečené. budeme potřebovat věci na M a ČJ (vracíme se na 4.hodinu).

Pěkné odpoledne! Z.P.