2. 9.

Publikováno: 2. 9. 2020

Dobrý den.

Během dnešního dopoledne jsme děti poučily o bezpečném chování a ochraně zdraví, prošli jsme si školní řád a zopakovali jsme si základní pravidla hygieny (covid - 19).

V rámci mluvního cvičení jsme se společně podělili o své prázdninové zážitky, které jesme doplnili i ilustrací. Vypravování jsme všichni zvládli na jedničku - jsme šikulkové. A tak jsme úspěšně zahájili klasifikaci v žákovské knížce!!!

Informace pro rodiče:

Od 2. třídy mají děti na naší škole žákovské knížky v elektronické podobě a svůj přístup k nim obdržíte na blížících se třídních schůzkách.

Ty se uskuteční v pondělí 14. 9. 2020 od 17:30 hod. ve třídách. Při příchodu do školy je nutné, abyste si nasadili roušku a měli ji po celou dobu pobytu v budově.

Zítra si během dopoledne rozdáme učebnice, které budou děti na konci školního roku zase odevzdávat. Prosíme o jejich obalení a připomínáme, že se do nich nesmí nic psát ani malovat. Zítra si tedy mohou děti přinést do školy drobné stolní hry, hračku či oblíbenou knížku, kterou využijí v době, kdy budeme s jednotlivci kontrolovat, podepisovat a předávat učebnice. "Kdo si hraje, nezlobí!!!"

Všem vám přejeme hezké odpoledne.

Zdraví vás vaše paní učitelky.