2. 3. 2020

Publikováno: 2. 3. 2020 Autor(ka): Zuzana Petráňová

Dobrý den,

dnes jsme byli v kompletním počtu, tak jen krátce k učivu.

V ČJ jsme procvičovali pravopis vlastních jmen, pracovali jsme do cvičných sešitů.

V M jsme začali sčítání s přechodem přes základ deset na str. 12 a 13, cvičení 1 na str. 13 nestihli ve škole všichni dokončit, prosím, aby tak učinili doma za domácí úkol. K rozkladům mohou děti používat počítadla, papírová kolečka, číselné osy.

Plavecký výcvik proběhl bez problémů, všichni zvládají podle své úrovně plnit úkoly ve svých družstvech, nikdo již nepláče, na konci si všichni hrají společně v relaxačním bazénu.

Vážení rodiče, vyskytly se problémy v chování u některých chlapců. Chtěla bych Vás ubezpečit, že se vztahům mezi dětmi hodně věnuji a pracuji na tom, aby se všechny děti cítily v kolektivu dobře a bezpečně. Zároveň Vás prosím, kdybyste se od dětí dozvěděli nějaké znepokojivé informace, abyste mě o nich informovali. Děkuji.

Pěkný den všem přeje Z.P.