18. 11. 2020

Publikováno: 18. 11. 2020

Dobrý den.

V hodině ČJ jsme si dnes opakovali rozdělení hlásek a tvrdé a měkké souhlásky a slabiky. Své znalosti jsme následně používali při psaní slov na tabuli a do sešitů.

V písankách jsme procvičovali správné psaní písmen O / o a psali jsme i slova na str. 16. Poslední dva řádky napíšeme v rámci domácí přípravy.

V hodině AJ jsme si opakovali slovní zásobu, procvičovali jsme vazbu: This is  my/your table / chair / friend .....   V učebnici jsme pracovali s příběhem na str. 14 - poslech s porozuměním s pomocí obrázků a procvičovali jsme si deklamaci textu písničkyThe classroom song. V pracovním sešitě jsme splnili úkol na str. 11.

POZOR!!! Zítra při pracovních činnostech si budeme vyrábět 2. knížku z angličtiny. Proto jsme si ve škole nechali učebnici i pracovní sešit. Pokud někdo učebnici či sešit ve škole dnes neměl, zítra si ho přinese!

Pro vaši informaci zde uvádím i rozvrh hodin, podle kterého se nyní budeme učit. Jinak děti si ho dnes nesou domů na lístečkách.

1.               2.               3.                4.
pondělí        ĆJ         M       PRV        ČT
úterý         M        ČJ        ČT       PRV
středa        ČJ         M        AJ        ČT
čtvrtek         M        PRV        ČJ        PČ
pátek         M         ČJ        VV        ČT

Všem vám přeji hezké sluníčkové odpoledne. D.Ž.