17. 12. 2020

Publikováno: 17. 12. 2020

Dobrý den.

Dnes jsme se hned od rána řídili heslem: Nejprve práce, pak zábava! A protože již víme, že: S chutí do toho, půl je hotovo! , pustili jsme se hned do plnění úkolů, které na nás čekaly.

V matematice jsme dnes dokončili str. 65.

V Prv jsme si charakterizovali období zimy - učebnice str. 24. V pracovním  sešitě jsme na str. 20 domalovávali obrázek o zimě.

V písankách jsme si zopakovali psaní písmen I / J.

V učebnici českého jazyka jsme na str. 53 zjistili, že se nám na obázku nějak pomíchaly pohádky, a tak jsme po jednotlivých pohádkách vyhlásili pátrání. Byli jsme úspěšní, objevili jsme všechny!

Po svačinové přestávce jsme si společně začali užívat předvánoční čas. Za zvuku koled jsme si vyrobili dekoraci na vánoční stůl, rozdali dárečky pro radost a přečetli si vánoční příběh.

V pracovních činnostech si ještě děti s paní učitelkou Minaříkovou vyrobily vánoční přáníčka.

Zítra jdou děti do školy naposledy a pak na ně čekají vánoční prázdniny. Ve škole se opět sejdeme až v pondělí 4. 1. 2021.

nejprve bych vám ráda poděkovala za krásné dárečky, které mě moc potěšily.

Všem vám přeji, abyste si vánoční čas prožili co nejkrásněji a hlavně ve zdraví, pohodě a lásce. Dětem přeji bohatého Ježíška a vám rodičům potěšení z jejich rozzářených očí pod vánočních stromečkem.

Do nového roku vám všem pak přeji především hodně zdraví, štěstí, lásky, úspěchů a vzájemného porozumění.

Opatrujte se!

Dagmar Živnová