16. 10. 2020

Publikováno: 16. 10. 2020

Dobrý den.

Ještě jednou vás - rodiče i děti - moc zdravím. Jsem ráda, že jsme se mohli všichni setkat alespoň formou on-line výuky. Děti, mám radost, že výuku tímto způsobem zvládáte, třebaže to je pro nás něco nového a ne pro všechny snadné. Vám rodičům i dnes děkuji za pomoc.

Shrnutí učiva za dnešní den:

Český jazyk - procvičování učiva o hláskách. Práce se slovy, která mají dvojhlásku, učebnice str. 33, cvičení 13 a 14. Slabiky tvrdé a měkké - viz obrázek - tvrdý kámen - tvrdé slabiky, měkké bláto - měkké slabiky.

Písanka - opakování psaní písmene malého , na str. 4, samostatně napíšeme druhý řádek s písmenke b a 3 řádky se slabikami be - bé - bě.

Matematika - rozklad čísla 15 a vytvoření variací příkladů na sčítání a odčítání. V učebnici jsme pracovali na str. 30.

Nyní máme před sebou víkend. Přeji vám, abyste si ho hezky a hlavně ve zdraví užili. Písemné úkoly nemáme, všichni si však budeme procvičovat výrazné hlasité plynulé čtení.

Uvidíme se zase v pondělí 19. 10. opět v 8:30 hodin.

Moc vás všechny zdravím!

A opatrujte se!!!