16. 1. 2020

Publikováno: 16. 1. 2020 Autor(ka): Zuzana Petráňová

Dobrý den,

v M jsme dnes řešili slovní úlohy, polovina dětí úspěšně, neúspěšné děti mají v ŽK N. Dále jsme pracovali v učebnici na str. 68 ( kdo nestihl, dokončí doma),

v ČJ jsme pokračovali na str. 60 a 61 ( cvičení 3), cvičení 2 jsme psali na známky, opět polovina dětí bez chyby, ale chválím i ostatní za dvojky,

v prvouce jsme si povídali o zvířátkách v lese. Les je i tématem našeho třídního projektu, každý si vybral svoje zvíře a o něm má zjistit pár informací ( stačí 3 - 5 vět). Při projektovém dni začátkem února pak společně domalujeme obrázky a vytvoříme společný výtvor.

V třídnické hodině jsme si povídali více o chystaném projektu, řešili jsme i pár věcí, které mají některé děti mezi sebou.

Zítra nebudu ve škole, zastoupí mě paní vychovatelka Kafková a paní učitelka Kolářová a Pávková ( na AJ budou obě skupiny spojené). Za úkol mají děti čtení domácí četby.

Přeji všem krásný den i blížící se víkend, nemocným holčičkám přeji brzké uzdravení! Z.P.