15. 10. 2020

Publikováno: 15. 10. 2020

Dobrý den.

Milé děti a milí rodiče.

Mám velikou radost, že se nám dnešní spojení podařilo. Jsem si vědoma toho, že jsem dnes všechny děti nevyvolala, zítra se polepším - bylo to prostě prvně a učit se musíme všichni.

Vám, rodičům, děkuji za spolupráci, jste báječní. Společnými silami určitě vše zvládneme.

Shrnutí učiva dnešního dne:

Český jazyk - opakování a doplnění učiva o samohláskách - učebnice str. 32 a poučení v oranžových rámečkách na str. 32 a 33.

V nových písankách na str. 3 procvičení psaní písmene malého le.  Stránku dokončíme samostatně.

V čítance budeme postupně procvičovat čtení na str. 34 a 35.

Matematika - procvičování sčítání a odčítání do 14 s přechodem přes základ 10 a řešení slovních úloh - stránku dokončíme samostatně.

Moc vás všechny ještě jednou zdravím a těším se zítřejší on-line výuku. Začneme opět v 8:30 hod.

Všem vám přeji hezké odpoledne

Vaše paní učitelka Dáša