14.9.2020

Publikováno: 14. 9. 2020

Dobrý den.

V ČJ jsme dnes pracovali s větami, v učebnici jsme plnili úkoly na str. 12.V písankách jsme nacvičovali psaní velkého D - stránku dokončíme v rámci domácí přípravy. Při hodině čtení jsme pracovali s veršovanou pohádkou Kuřátko a obilí, kterou jsme si i zdramatizovali.

V M jsme procvičovali sčítání a odčítání do 20 bez přechodu desítky, v učebnici jsme se zaměřili na slovní úlohy na str. 9.

V Prv jsme besedovali o bezpečné cestě do školy - učebnice str. 8 - 9. V pracovním sešitě jsme plnili úkoly na str. 4. Na str. 5 jsme jsme prozkoumali a začali vybarvovat dopravní značky, které doma dokončíme.

Informace:

• Vzhledem k situaci Covid-19 jsme dnes dětem daly domů 2. díl matematiky a 2 díly písanky pro případ distanční výuky. Prosíme o jejich pečlivé uschování. Do školy si je děti přinesou až na základě našeho pokynu.
  • Od 2. ročníku mají děti elektronickou žákovskou knížku. Abyste ji mohli pravidelně sledovat, děti vám dnes nesou domů přihlašovací hesla pro rodiče i pro ně (žáky).
  • Chtěly bychom poděkovat všem vám, kteří jste v termínu zaslali částku k uhrazení pracovních učebnic (do kterých již pracujeme), písanek a hygienických potřeb. Kdo ještě nedodal, prosíme, aby tak učinil co nejdříve.

Hezké odpoledne vám přejí vaše paní učitelky