10. 10. 2019

Publikováno: 10. 10. 2019 Autor(ka): Zuzana Petráňová

Dobrý den,

v M jsme formou hry opakovali sčítání a odčítání s přechodem přes desítku, psali jsme do sešitu slovní úlohy a procvičovali počítání na str. 21, dokončit stránku je za domácí úkol,

v ČJ jsme opakovali ústně slova protikladná podle cvičení v učebnici na str. 25, cvičení 6 jsme psali do cvičných sešitů, dále jsme opakovali o větě a psali diktát ( podle cvičení 17 na str. 29),

v prvouce jsme si zopakovali rozdělení a hlavní znaky živočichů ve volné přírodě, na str. 13 jsme si připomněli stavbu těla lišky a ptáků, v pracovním sešitě jsme doplnili cvičení na str. 8.

Prosím, aby si do pondělí učivo doplnily i děti, které reprezentovaly naši školu na běžeckých závodech Prahy 11, zároveň jim blahopřeji a děkuji, všem se moc dařilo!

V třídnické hodině jsme doplnili portfolia výrobků a povídali si o problémech dětí o přestávkách a v družině. Pěkný den všem přeje Z.P.