1. 9. 2020

Publikováno: 1. 9. 2020

Dobrý den vážení rodiče a milé děti!

Tak nám to už začalo. Jsme rády, že jsme se sešli ve zdraví a s úsměvěm. Věříme, že nás úsměv během školního roku neopustí a případné komplikace díky vaší vstřícnosti a výborné spolupráci zvládneme.

Zítra budeme s dětmi ve třídě 4 vyučovací hodiny. Pokud vaše děti nepůjdou do družiny, dejte jim prosím opět lísteček. Děti, které budou po vyučování do družiny přecházet a ještě paní vychovatelce nepředaly přihlášku, je potřeba, aby ji přinesly.

S sebou do školy si přineseme aktovku, penál a roušku v sáčku (tu budeme do školy nosit v tašce každý den, abychom ji mohli v případě potřeby použít). Samozřejmě nezapomeneme ani na svačinu a pití. Ještě jednou prosíme, aby si všechny děti přinesly papírové kapesníčky v nízké krabičce, které budou mít ve své lavici.

Všem vám přejeme hezké odpoledne.

A děti, už teď se na vás všechny moc těšíme!!!!!!

Vaše paní učitelky