6. 3. 2023

Publikováno: 6. 3. 2023 Autor(ka): Zuzana Petráňová

Milí rodiče!

V ČJ jsme opakovali, co už umíme. Nejdřívě ústně, pak děti opisovaly cvičení na tvrdé a měkké souhlásky z tabule. Kdo byl hotov, pracoval na svém přehledu gramatiky, který dětem poslouží jako pomůcka při práci. Pravopisné cvičení dopadlo až na výjimky velmi dobře, sešity máme na výstavě, některé děti mají opravu za domácí úkol.

V matematice jsme jako tradičně měli rozcvičku ze slovních úloh, které vymýšlejí samy děti. Pak jsme procvičovali sčítání a odčítání ústně podle učebnice na straně 38 a v PS písemně  na straně 43. Půlku stránky děti doplnily ve škole, druhou mají za úkol (5 dětí stihlo vše ve škole a PS si tedy děti mohly nechat ve škole).

Po matematice jsme odcházeli na plavání, vše již zvládáme bez problémů.

Při třídnické hodině jsme si zopakovali všechna pravidla programu proti šikaně a diskutovali o tom, jak se nám daří jednotlivá pravidla v naší třídě dodržovat.

Zítra se učíme normálně podle rozvrhu, pěkný zbytek dne všem přeje Z. Petráňová