5. 4. 2023

Publikováno: 5. 4. 2023 Autor(ka): Zuzana Petráňová

Milí rodiče!

Dnešní vyučování bylo ve znamení blížících se Velikonoc.

V ČJ jsme zkoušeli velikonoční řetězovku, pak děti vybarvovaly vajíčka. Někdo stihl doplnit a vybarvit vše ve škole, ostatní si dodělají doma.

Druhou hodinu se konala keramická dílna, každé dítě si vybralo svůj výrobek, dostanou ho zpět vypálený asi za 3 týdny.

V matematice děti řešily velikonoční slovní úlohy, které byly rozmístěné na chodbě. Kdo úlohy vypočítal, našel si ve třídě čokoládová vajíčka. Společně jsme pak úlohy opravili.

Ve Vv děti kreslily a malovaly vajíčka.

Po Velikonocích máme další projektový den. Děti přijdou bez učení ve sportovním oblečení, mají mít rukavice (na sběr odpodků). Sejdeme se ve třídě, během dopoledne posbíráme odpadky na hřišti a pak půjdeme hledat jarní květiny. Končíme jako obvykle v 11.45.

Přeji všem dětem i rodičům příjemné prožití velikonočních svátků a v úterý se těším s dětmi na shledanou!

Z. Petráňová