22. 6. 2023

Publikováno: 22. 6. 2023 Autor(ka): Zuzana Petráňová

Milí rodiče!

Do konce tohoto týdne opakujeme a procvičujeme učivo, příští týden budou probíhat třídnické práce ve třídě ( vybírání a předávání učebnic, rozdávání učebnic pro 3. ročník, úklid tříd, odnášení kufříků a další), vyučování bude od 26. 6. končit v 11.45. V pondělí 26. 6. bude poslední plavecký výcvik.

Věřím, že všechno stihneme včas a vyrazíme na jeden den do přírody, pravděpodobně ve čtvrtek.

Zároveň vás všechny zvu na rozloučení se školním rokem ve středu 28. 6. v 17 hodin ve škole.

V matematice jsme společně opravovali včerejší písemné opakování učiva - práce mají děti v ŽK, známky jsou jen pro vás, již se do závěrečného hodnocení nepočítají :). Také jsme opakovali slovní úlohy.

V ČJ jsme vymýšleli seznam věcí na prázdniny, podle něj jsme pak hádali, kam každý pojede. Nakonec děti seznam přepsaly na čtvrtku a dokreslily obrázek, kam se chystají o prázdninách.

Pěkné odpoledne! Z. P.