Publikováno: 16. 11. 2023 Autor(ka): Klára Papáčková

Dobrý den!

Připomínám, že zítra se nejde do školy.

Příští týden v pondělí jsou třídní schůzky od 17.30 hod.

Přehled učiva tento týden:

Ma - sčítání a odčítání  dvojciferných čísel do 100.

Geometrie - Měření - domácí úkol (viz. bakalář)

Český jazyk - Opakování, vyjmenovaná slova po B. Domácí úkol dodělat cvičení v pracovním sešitě. (viz. bakalář)

Prvouka - Jak lidé žili dříve -proměna způsobu života od minulosti k současnosti

Děkuji za donesené kapesníčky.

Dnes chválím Adélku Hubičkovou a Elišku Hrubou. Děvčata mi velmi pomohly s prací na projektovém dni.

Připomínám, že stále vybírám peníze  do divadla Minaret 120 Kč. Jdeme dne 7.12.2023.

Jako škola máme možnost za zvýhodněnou cenu si zakoupit procvičovací sešity na matematiku a český jazyk.  Jeden kus stojí 95 Kč.  Sešity dám k nahlédnutí na třídních schůzkách. Pokud byste projevili zájem, využila bych je i ve třídě.  Dále jsem zakoupila procvičovací sešity na vyjmenovaná slova a slova příbuzná v částce 42Kč /kus.

Zvažte, zda by vaše dítě mělo zájem o keramiku dne 22.11.  Přibližná cena 115 Kč. V dopoleních hodinách.

Pěkný víkend.

K. Papáčková