Publikováno: 13. 11. 2023 Autor(ka): Klára Papáčková

Dobrý den.

Tak jsem zpátky a velmi ráda jsem viděla ty naše „ brebeltílky“.  Měla jsem velkou radost z toho, že všechny děti byly připravené a uměly vyjmenovaná slova po b. Zítra prozkouším zbylé dva žáky.

Tento týden bude krátký.  Ve čtvrtek je projektový den na téma Návrat ke kořenům. Budeme popíjet bylinkové čaje.  Je možnost si k tomu přinést i něco dobrého na zub.  Končit budeme v 11:45.

V pátek je svátek a není vyučování.

V příloze posílám scénář ke hře Čert a Káča a Zprávu o knize.

• Scénář k pohádce Čert a Káča budeme trénovat v hodinách literatury, pod podmínkou vzájemné spolupráce a respektu k druhým. Máme v plánu pozvat rodiče na naše představení. Předběžný termín je 10.12.  Čas a místo upřesním.
  • Zpráva o knize je náhrada za čtenářský deník. Kdo mi přinese list, bude ohodnocen hezkou známou.

Chtěla jsem přílohy  vytisknout, ale bohužel mi tiskárna vypověděla službu. Proto prosím, kdo má možnost, aby si vytiskl.  Pro  ostatní, kteří tu možnost nemají,  zajistím.

Dnes třídnickou hodinu řídila naše školní psycholožka. Neřešila nic konkrétního. Ptala se dětí, jak se cítí ve třídě atd.

Zítra budeme naše vztahy  a klima ve třídě řešit s paní učitelkou Piškaninovou. Pro tyto účely, byl zadán domácí úkol Trs balónků.

Ještě jsem vás chtěla poprosit o donesení kapesníčků. Já jsem dnes koupila jeden balíček, ale to nám určitě nevystačí na celou zimu.

Přeji příjemný večer

K. Papáčková