13. 10. 2023

Publikováno: 13. 10. 2023 Autor(ka): Zuzana Petráňová

Milí rodiče!

V dnešní hodině AJ byly děti spojené, po dlouhé době jsme se tedy sešli zase všichni spolu. Dlouho jsme probírali situaci ve třídě, moc mě mrzí, že si děti navzájem dělají naschvály a slovně i někdy fyzicky se napadají. Snažila jsem se nimi promluvit, uvidíme, jestli se něco změní.

Po rozhovoru jsme opakovali slovní zásobu lekce Outdoors, hráli hry Lucky says, What is next? Nově se děti od paní učitelky Buškové učily použití vazby There is/ There are. V učebnici jsme poslouchali na straně 8 cvičení 1, počítali jsme a říkali věty s novou vazbou ve cvičení 2 a nakonec určovali správnost vět ve cvičení 3.

Děti si také zapsaly zápis do sešitu a nakreslily k němu obrázek.

V PS jsme dnes pokračovat nestihli, moje skupina má hotovou stránku 7 ( zřejmě ji nemá skupina paní učitelky Buškové).

Za úkol mají děti opakovat slovní zásobu (slovníček strana 61, lekce 1 Venku).

Všechny rodiče moc zdravím a přeji všem krásný víkend! Z. Petráňová