Informace k začátku školního roku

Publikováno: 26. 8. 2019 Autor(ka): Zuzana Petráňová

Vážení rodiče, milé děti!

Všechny vás srdečně zdravím a vítám na začátku nového školního roku! Věřím, že jste si odpočinuli od školních povinností, užili si spoustu zábavy a že máte plno krásných prázdninových zážitků. A já se už moc těším, až mi budete ve škole o všem vyprávět.

Rodiče bude určitě zajímat, co budeme v nejbližší době potřebovat. Prosím o kontrolu vybavení penálu ( 2 tužky, 2 pera, pastelky, lepidlo, guma, nůžky, ev. ořezávátko), budeme opět pracovat s mazací tabulkou, většina dětí již neměla funkční fixy. Dále prosím doplnit kufříky ( temperové barvy, voskovky, modelína, paleta, kelímek na vodu, hadřík, štětce, pokrývka lavice, zástěrka, lepidlo). Ostatní nakoupíme hromadně z třídního fondu, počítejte s částkou do 1000 Kč, vyúčtuji na třídních schůzkách v září. Z této částky se budou hradit pracovní sešity na AJ, M , prvouku, písanky, sešity, hygienické potřeby, čtvrtky a barevné papíry na celý rok. Přesnou sumu upřesním na začátku školního roku, peníze budu vybírat od 4.9. do 10. 9. 2019.

Dále připomínám, že je ještě možné přihlásit se na ozdravný pobyt do Itálie, podrobnosti najdete na stránkách školy. Vypadá to, že se osobně zúčastním jako doprovod dětí, z naší třídy jedou děti také.

První školní den je letos 2. září, bude krátký ( jen jedna hodina), děti mohou jít do družiny i na oběd ( jsou- li přihlášené) nebo si je můžete převzít před školou ( prosím o lístek, že jdou děti domů). Já budu čekat v 7.40 u šaten, společně přejdeme do nové třídy.

Na závěr bych vás všechny ráda pozvala na vycházku do Kunratického lesa u příležitosti zahájení školního roku. Sejdeme se 3. září v 16.30 u srubu Gizela, účast dobrovolná, během vycházky bude čas na povídání i na hry pro děti.

Užijte si pěkně ještě poslední prázdninové dny, těším se na vás! Z.Petráňová