Výuka od pondělí 30. 11.

Publikováno: 25. 11. 2020 Autor(ka): Marie Kárníková

Milé děti, vážení rodiče,

v pondělí 30. 11. nastupujeme celá třída 6. A do školy na prezenční výuku.

Budeme se učit podle rozvrhu platného od 1. září. Rozvrh máte napsaný v Žákovském průkazu a na webových stránkách v sekci Rozvrh hodin naší třídy. V pondělí tedy máte AJ, Čj, D, M, Vv, Vv.

Třídnickou hodinu mít nebudeme.

Při hodinách hudební výchovy a tělesné výchovy zvolí vaši vyučující na tyto předměty náhradní program/jinou formu výuky.

Nezapomeňte mít všichni alespoň dvě roušky, budeme je mít na sobě po dobu celého vyučování a rovněž ve školní jídelně.

Při příchodu do školy stále platí povinná desinfekce rukou. Ruce si umýváme i během dne a používáme desinfekci, kterou máme ve třídě, popř. na chodbě.

Všichni žáci, kteří nastoupí k prezenční výuce, mají automaticky přihlášené obědy. Pokud je nechtějí, musí si je odhlásit (simona.svobodova@ekolandia.cz)

Obědvat budeme na směny, aby ve školní jídelně byly maximálně 3 třídy.

Přeji všem klidné dny a pevné zdraví

Moc děkuji za spolupráci

Marie Kárníková