Otevření školy pro žáky II. stupně

Publikováno: 1. 6. 2020 Autor(ka): Jozefína Lomitzká

od 8. června mají žáci možnost být přítomni ve škole za účelem konání konzultací. Účast je dobrovolná a nadále pokračuje i distanční výuka.

Skupiny budou sestaveny podle počtu přihlášených. Výuka bude probíhat pro každou skupinu 1x týdně (konkrétní den bude upřesněn do 5. 6.).

Přihlášení na konzultace je třeba provést do 3. 6. do 24:00 třídnímu učiteli.

Očekáváme, že této možnosti využijí všichni žáci s výjimkou těch, kteří jsou zařazeni do rizikové skupiny nebo jsou mimo bydliště (viz čestné prohlášení).

Dále přikládám důležité informace pro rodiče:

- skupiny budou 15-tičlenné (pokud se ze třídy přihlásí více žáků, bude třída rozdělena na dvě skupiny)

- rozvrh: třídnická hodina, český jazyk, anglický jazyk, matematika

- s sebou do školy musí žák přinést čestné prohlášení - bezinfekčnost (na webu, možno vyzvednout v kanceláři)

- budou vedeny třídní knihy, žáci budou třídním učitelům omlouváni, ale hodiny se nezapočítávají do celkové absence

- žákům nebude umožněno stravování

Prosím o e-mail s vyjádřením, zda máte zájem o konzultace.

S pozdravem a přáním pevného zdraví

J. Lomitzká, tř. uč.

Přiložené soubory ke stažení