Obědy od 7. 12. a další informace

Publikováno: 6. 12. 2020 Autor(ka): Marie Kárníková

Vážení rodiče, milé děti,

ráda bych vás informovala o mírné úpravě času vydávání obědů do kastrůlků ve školní jídelně. Pokud jsou děti přihlášené na oběd, mohou si přijít do velké školní jídelny od 11.25 hodin. Dodržte, prosím, čas 11.25 hod. Časový harmonogram pro vydávání obědů je přesně určen pro jednotlivé žáky školy.

Přeji vám hezký týden. Připomínám, že děti se učí pečlivě doma samostatně. Zadání práce dostanou na celý týden, popř. na jednotlivé dny od svých vyučujících.

V pondělí 21. 12. budou 6. ročníky doma.

A jedna dobrá zpráva na konec. VÁNOČNÍ BESÍDKA BUDE. Vánoční besídka proběhne ve třídě 6. A v úterý 22. 12. Nebudeme se učit, budeme pouze tvořit dárečky, poslouchat vánoční koledy, ochutnávat cukroví a možná přijde i Ježíšek. O vánoční besídce si popovídáme s dětmi ještě v týdnu od 14. 12. až budou ve škole.

Moc vás zdravím

Marie Kárníková