Zahájení školního roku 2020/2021

Publikováno: 31. 8. 2020 Autor(ka): Marie Kárníková

Ahoj děti, milí rodiče.

V úterý 1. září 2020 začneme nový školní rok 2020/2021.

Vstup do školy hlavním vchodem bude otevřen v 7.45 hodin. Budu na vás čekat u šatny označené 6. A. V šatně se přezujete a společně půjdeme do naší nové třídy v prvním patře, pavilon B5I. Budeme mít jednu vyučovací hodinu do 8.45 hodin. Řekneme si podstatné informace, hlavně o bezpečnosti, ochraně zdraví, dodržování hygienických pravidel a probereme si školní řád.

Rozdám vám Žákovský průkaz, Zápisník a Zápisový lístek. (Žákovský průkaz a Zápisový lístek vyplní rodiče za své dítě. Zápisový lístek budu od dětí vybírat. Je podkladem pro založení katalogového listu na II. stupni.)

Ve středu 2. září 2020 jsou třídnické hodiny. Budeme vybírat učebnice 5. ročníku. Vše si připravte, učebnice dejte pěkně do pořádku, ať nám vše proběhne hladce, bez ztráty kytičky. Vyučování končí v 11.45 hodin.

Ve čtvrtek 3. září 2020 jsou opět třídnické hodiny. Tentokrát budeme rozdávat učebnice pro 6. ročník. Od dětí budu vybírat vyplněný Zápisový lístek a kontrolovat vyplněný Žákovský průkaz. Vyučování končí v 11.45 hodin.

Od pátku 4. září 2020 začínáme výuku dle rozvrhu. Připravte si vždy na každý předmět požadované sešity a učebnice (viz Rozvrh hodin a přehled sešitů pro 6. ročník).

Těším se na shledání s vámi, na nové zážitky a spolupráci po celý školní rok. Přeji vám a vašim blízkým hlavně hodně zdraví.

Vaše paní učitelka třídní Marie Kárníková