Zahájení školního roku 2021/2022

Publikováno: 30. 8. 2021

Milí žáci a rodiče,

v tomto školním roce se budeme potkávat spolu. Jmenuji se Renáta Sakmarová budu vaší třídní a zároveň jsem výchovná poradkyně.

Sejdeme se ve středu 1.září v 7:50 před školou  a půjdeme společně do třídy. Tento den se uvidíme pouze jednu hodinu a potom půjdete do školní družiny nebo domů.

1.9. se budeme testovat , nebojte, vše v pohodě zvládneme. Také vás  čeká překvapení v podobě krásných nových šaten, s těmi se seznámíme ve čtvrtek.

Ve čtvrtek 2.9.. a v pátek 3.9 máme 4 vyučovací hodiny a ještě se nebudeme učit podle rozvrhu, to nás čeká až  v pondělí 6.9.

Kdo by chtěl být pilný a chtěl by  si koupit sešity- zde je seznam: 8 x č. 523, 2 x 543,    1 x 420, 1 x malý notýsek na slovíčka z Aj a 1 x notový sešit.

Pracovní sešity z AJ a Č j  budeme kupovat  na školu centrálně

Těším se na vás
Renáta Sakmarová