Výuka do 11. 2. 2021

Publikováno: 12. 2. 2021
Výuka do 11. 2. 2021

v tomto týdnu jsme pracovali na dokkončení center aktivit s tématem "STUDENÁ ZIMA". Žáci pracovali na zadaných úkolech ve skupinách. Svou práci budou prezentovat v příštím týdnu v prostorách školy. Dále jsme pracovali individuálně v pracovních sešitech a pracovních listech.

Pracovní sešity:   matematika  geometrie od strany 80 do strany 86

písanka od starny 30 do starny 32

český jazyk učebnice od strany 54 až do stany 57

anglický jazyk učebnice strana 19 a v pracovním sešitě strana 15, dále jsme si vytvářeli vlastní knížku ze strany 45 a 46 (dokončení z minulého týdne)

Pracovní listy jsou přiloženy v souborech.

Ve čtvrtek proběhl první zápis do nové kategorie na webových stránkách třídy "Deníček třídy", do kterého si budou žáci zapisovat své zážitky. Na požádání bude žákům propůjčen můj osobní tablet, ve kterém provedou zápis do této kategorie. Zápis do deníčku jim nebude kontrolován, proto se mohou objevit i pravopisné chybky, u kterých Vás tímto žádám o shovívavost. Děkuji.

Hrubantová