Výuka 25. 11. a 26. 11.

Publikováno: 25. 11. 2020

dnes jsme pilně pracovali. Začali jsme opakováním ze včerejšího dne, popovídali jsme si o plánech na dnešní den a povídali jsme si o cukroví (kdo již začal péct, kdo má jaký druh nejraději, atd). Následně jsme si nadiktovali diktát, který dopadl velmi dobře. Zítra nás čeká diktování druhé sloky básničky kaluže z učebnice čj na straně 31 Kaluže. V další hodině jsme pracovali na domácím rozvrhu a režimu dne viz pracovní list (téma: práva a povinnosti v rodině). Tímto pracovním listem jsme ukončili téma Rodina (naposledy se k němu vrátíme v zítřejších scénkách). V matematice jsme procvičili počítání při hraní hry bingo. Dále jsme počítali do 100 v pracovním sešitě na straně 47 cvičení 1, 2 a 6. Poté jsme opakovali zápis krychlových staveb a jejich stavba podle plánu - práce s dřevěnými krychlemi. Nakonec jsme začali měkké souhlásky v učebnici českého jazyka strana 42. Den jsme zakončili scénkou z tématu Rodina (základy dramatické výchovy).

Na zítřejší den si žáci odhlasovali následující plán:
 - diktát 2 sloka básničky
 - scénky z tématu Rodina
 - výtvarná výchova (výzdoba školy, téma zima + vánoce)
 - matematika (pracovní sešit) + krychlové stavby (mazací tabulka a fix)
 - angličtina test na slovíčka (notýsek na testíky A6, nejlépe linkovaný)
 - aj (pracovní sešit a učebnice)

Sraz v 7:50 hod. ukončení ve 12:40 hod.

H. H.