Učivo do 22. 6. 2021

Publikováno: 23. 6. 2021

Vážení rodiče, milé děti,

v pondělí a úterý jsem byla nepřítomna ve škole. Žáci však pilně pracovali v pracovním sešitě na straně 66 cvičení 3, 4, 5, 6, 7. Dále procvičovali sčítání a odčítání do 100 a násobení a dělení čísly 1 - 5 ve hře na Krále. V českém jazyce procvičovali čtení v Čítance, text byl vybrán žáky. Dále pracovali v písance na straně 14 a 15, kde žáci dbali na "Krásu", a ne na množství. Také si žáci vyráběli konvičku na zalévání květin.

Dne 23. 6. 2021 se uskutečnilo předávání učebnic a vyhodnocení poškozených knih.

DŮLEŽITÉ!!!! Do pátku 25. 6. 2021 si žáci musí vyzvednou všechny věci ze šatny a ze třídy (včetně přezuvek, kufříků a osobních věcí). Pozdější vyzvednutí nebude možné a všechny věci budou zlikvidovány. Děkuji za pochopení.

Všem přeji krásný konec školního roku a slunečné dny :-)

Přiložené soubory ke stažení